Baltic Beach Hotel & SPA

ATT Agency Accommodation

Unikālā viesnīcas atrašanās vieta ir lielisks gala mērķis atpūtai un darījumu tikšanām, jo Baltic Beach Hotel & SPA ir viegli sasniedzama no Rīgas un tikai 15 minūšu braucienā no starptautiskās lidostas „Rīga”. Atrodas Jūrmalā – lielākajā kūrortpilsētā Baltijas valstīs, kas ir slavena ar savu 32 km garo balto smilšu pludmali

Viesnīca sevī ietver 163 dažādu kategoriju numurus un apartamentus, vairumam no tiem ir atsevišķa terase vai balkons, kur var nesteidzīgi baudīt pasakainu skatu uz jūru vai parku. Visos numuros ir pieejams pilns viesnīcas pakalpojumu klāsts viesu ērtībām. 

Viesnīca piedāvā 12 dažādas konferenču zāles semināru, konferenču un neaizmirstamu svētku rīkošanai. Lielākās zāles ietilpība ir 320 cilvēki. Skats uz jūru un pasakainais priežu parks ir ideāla vieta sapņu kāzām pie paša Baltijas jūras līča.

Latvijas Republikas Veselības ministrijas sertificētais Baltic Beach SPA ir viens no lielākajiem SPA centriem Ziemeļeiropā, tā kopējā platība ir 4810 m2. Tā piedāvājumā ietilpst vairāk kā 400 dažādas procedūras. Baltic Beach SPA prasmīgi apvieno labākās Jūrmalas kūrortu tradīcijas ar jaunākajiem SPA industrijas sasniegumiem.