Mēs esam ATT Agency
Transporta, naktsmītņu un team building eksperti.

ATT agency darbība sastāv no trīs galvenajiem pamatdarbības virzieniem: izmitināšanu, visa veida transporta pakalpojumiem uz ūdens, zemes un gaisa, kā arī īpaši izstrādātiem grupu treniņiem komandas saliedēšanai. Mēs sadarbojamies ar labākajām Latvijas naktsmītnēm, lai sniegtu klientiem labāko par zemāko cenu.

Mūsu ikdienas uzdevumi ir sniegt augstas kvalitātes transporta pakalpojumus klientiem gan veicot braucienus Latvijas teritorijā, gan ceļojot pa Eiropu un NVS valstīm. Tāpat piedāvājām uz to visu paraudzīties no gaisa vai ūdens skatu punkta. Lai arī mēs paši zinām cik svarīgi ir būt saliedētai komandai, mēs palīdzam citiem veidot ciešākas saites darba vidē organizējot ekskursijas, treniņus un dažāda veida aktivitātes grupu saliedēšanai

Mūsu prioritāte ir vislabākais serviss, izsmalcinātība un atbildība pret klientu un konfidencialitāte. Ātra reakcija un kreatīva pieeja jebkuram pieprasījumam. ATT agency papildpakalpojumi: avio biļetes, apdrošināšana, vīzas (gan izceļošanai, gan ieceļošanai), autonoma, gida pakalpojumi. ATT agency darbojas kā aģents sporta komandām.


Naktsmītnes

Mēs nodrošinam labākās viesnīcas visiem mūsu klientiem.

Apskatīt viesnīcas

ATT Transport service

Autotransports – vieglie auto, mikroautobusi, autobusi.

ATT Accommodation

Naktsmītnes – viesnīcas, viesumājas.

ATT Team training

Saliedēšana – uzņēmumiem, kolektīviem, komandām.


Epasts

info@attagency.lv

Tālrunis

+371 2 8600083