Lidmašīnas

Organizējam čartera lidojumus ar mūsdienīgām reaktīvajām lidmašīnām Cessna Citation, LearJet, Hawker, Falcon, Challenger, Embraer Legacy, Gulfstream, Global Express, Boeing Business Jet (BBJ) un citām. Izmantojamo gaisa kuģu tehniskie raksturlielumi un pilotu kvalifikācija ļauj veikt reisus uz jebkuru pasaules vietu.

Mēs izskatīsim Jūsu ceļojuma būtiskos aspektus, piedāvāsim izlidošanas un ielidošanas laika optimālos variantus, organizēsim naktsmītni ekipāžai un stāvvietu lidmašīnai. Turklāt mēs sniegsim kompetentu konsultāciju par ekskluzīva ceļojuma organizēšanu, pasūtīsim ēdienus gardēžiem, rezervēsim limuzīnu, helikoptera pārlidojumu, jahtu, viesnīcu u. tml.

Mēs nešaubāmies, ka Jūs sajutīsiet visas priekšrocības, lidojot ar reaktīvo biznesa lidmašīnu! Jo tas būs ceļojums ar visaugstākā līmeņa apkalpošanu, bez nogurdinošas gaidīšanas, ar pilnīgas konfidencialitātes ievērošanu, iespēju mainīt maršrutu jebkurā brīdī pēc Jūsu vēlēšanās, kā arī ar telefona sakaru un interneta pieejamību lidmašīnā.

Pakalpojums ietver:

  • lidojuma pasūtīšanu ar minimālu sagatavošanās laiku izlidošanai;
  • pilnīgu maršruta un pārvietošanās grafika saskaņošanu ar pasūtītāju;
  • adaptētu biznesa reaktīvās lidmašīnas tipa izvēli, apkalpošanu lidmašīnā un ēdināšanu;
  • daudzveidīgu palīdzību loģistikā.

Boeing

Rezervēt

Cessna Citation C680

Rezervēt

Embraer Legacy 600


Rezervēt

Challenger 650

Rezervēt

Falcon 900

Rezervēt

Global Express


Rezervēt

Hawker 800XP

Rezervēt

Learjet

Rezervēt